Forum o tehnici i tehnologiji na Balkanu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o tehnici i tehnologiji na Balkanu

Forum o tehnici i tehnologiji na Balkanu


You are not connected. Please login or register

Akula Free Energy

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Akula Free Energy Empty Akula Free Energy Thu Sep 24, 2015 9:54 pm

ktorVi



Pozdrav svima , zanima me da li je neko probao i da li je uspeo da napravi repliku nekog modela sa you tuba u vezi slobodne energije, i kakvi su rezultati.

Ja sam licno probao neko teslino kolo sa neke cetiri zener diode i par kondenzatora i velikom antenom , i uspeo sam da dobijem neki mali potencijal, ali tu je postojao mali problem sporo su se punili kondenzatori, a kada bi se napunili ne bi bio potrebno par sekundi da se isprazne i tako u krug.... Sad Sad Sad

Na you tubu ima dosta modela i dosta ima prevaranata , meni je zapao za oko jedan akula free energy model , radi na principu pobude primarnog namotaja jednog rucno pravljenog transformatora i preko neke elektronike se sa nekog sekundarnog namotaja napajaju neke led dione koje konstantno sijaju i posle otkacivanja baterije koja je imala ulogu da pobudi to kolo. IMA LI NEKO ISKUSTVA SA TIM? What a Face pirat

2Akula Free Energy Empty Re: Akula Free Energy Sat Sep 26, 2015 12:28 am

Aleksandar Ćurguz


Admin

Ja lično nemam, čekaj da se pojave druga dva admina, jer nas i ovako nema previše, možda oni imaju pojma. Mene zanima više terminalna balistika, pa ako hoćeš pogledaj pod pješadija i njeno naoružanje moj post, veoma je zanimljiv,bar za ljubitelje vojske , inače ako naletim na neke informacije vezane za tvoju temu, poslaću ti ih Very Happy Very Happy

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum